Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Lotnisko Kraków parking. Uzyskaj więcej informacji.

Szybkość, wygoda i możliwość trafienia także w najbardziej oddalone miasta naszego globu – to największe atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, toteż w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego w pobliżu lotnisku możemy liczyć też na wiele ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Ponadto podróżni mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach czy rozładowany akumulator.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]