Co można zlecić firmie detektywistycznej?

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia tzw. L-4 bądź ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych informacji jest bez wątpienia łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z usług biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w sprawny i szybki sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich pracownicy mają również biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.