Doradztwo w przetargach

Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma charakter kompleksowy oraz mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści szereg aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są gruntownie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają także gigantyczne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Siedziba firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]