Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Zamów organizację przyjęć.

Gdy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie, ceremonie chrztu oraz „18-tki”. Jeśli spis zaproszonych gości jest długi, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj gościom zabawy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Natomiast imprezy, w których dużą część gości stanowią małe dzieci, między innymi chrzciny albo komunie, poleca się zorganizować w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się za szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania serwowane zaproszonym też powinny być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w stylowych salach i w ogrodzie

Wynajęcie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudne, ale rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w iście dworskiej oprawie odbywają się w nim chrzciny, komunie i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć łącznie do 130 osób. Z kolei gdy impreza ma być urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, przez ustawienie oraz dekorację stolików, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]