Parking monitorowany przy lotnisku – czy warto z niego skorzystać?

Większość osób wyruszających w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym samochodem, lecz przybywa taksówką albo prosi kogoś o podwiezienie. Uznaje się, że tak jest lepiej, gdyż w przeciwnym razie powstałby problem, gdzie pozostawić auto na czas podróży. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, którym jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż daje to możliwość przybycia na lotnisko swym autem. Mimo że parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa parkowanego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także ubezpieczenie z polisy, a więc strzeżony w ten sposób samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są także ceny korzystniejsze niż można szacować, a więc opłaca się to zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Przede wszystkim mogą wyruszyć w podróż w najmniejszym stopniu nie obawiając się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, ponieważ jest on zabezpieczony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny system monitorujący i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca całodobowo. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym wygodniejszy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.