Port lotniczy Kraków – parking w Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz bez problemu dotrzeć na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony położony w okolicach lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – urządzenie rozruchowe i kompresor

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.