Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Sektor transportu wciąż się rozwija, a to na skutek globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków eksportu oraz importu. Jednoczenie wymaga też nowoczesnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu towarów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na wymogi permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowoczesne rozwiązania

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek). To też producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o transporcie niezwykle trudnych towarów.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia oraz w kilku autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na terenie krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o wygodę odbiorców, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są dostępne od ręki, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu znacznie usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Źródło zdjęcia: gniotpol-trailers.com.