Profesjonalne czyszczenie grobów

Pragniesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Zajrzyj na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcemy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki zależne są także od wielkości grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]