Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Szukasz pełnej oferty domów weselnych w okolicach Krakowa? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę mówić przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – jak wybrać?

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. Na wstępie musi znać ilość uczestników wesela, by mieć pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, należy szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy udekorowanie sali, załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i przygotowanie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach biesiady weselne urządza się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ok. 130 gości. Wesele można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]