serwis iphone warszawa, wymiana baterii, wymiana szybki iphone

Serwis Apple Warszawa – naprawa iPhone’ów i innych produktów tej marki

Laptopy, tablety i smartfony stały się niezbędnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, z tej przyczyny kupując te urządzenia przeważnie wybieramy te godne zaufania. Taką opinią szczycą się od dawna urządzenia marki Apple, które pomimo dość dużej ceny w zestawieniu z produktami pozostałych firm, co roku pozyskują sobie miliony kolejnych nabywców. Lecz nawet sprzęt wysokiej klasy może się zepsuć lub stracić swoje właściwości na skutek nieostrożnego użytkowania. Co nie świadczy o tym, iż natychmiast powinno się wymienić go na nowy – warto bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana baterii i drobnych podzespołów – co zlecisz Serwisowi iPhone Warszawa?

Ci, którzy mieli produkty Apple wiedzą z doświadczenia, iż sprzęt ten działają płynnie bardzo długo, lecz nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które powstają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa codziennie otrzymuje zlecenia na wymianę szybki tylnej oraz przedniej, stłuczonych w wyniku upadku urządzenia z wysokości, wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności, a także wymianę innych małych części jak nierejestrujący dźwięków mikrofon lub niesprawne gniazdo ładowania. Nasi fachowcy pomogą też w razie potrzeby odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zalania.

Kiedy wygaśnie gwarancja korzystaj z usług Serwis iPhone Warszawa

Tak długo jak telefon jest na gwarancji większość napraw bez trudu zrealizujemy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, bowiem naprawa nawet błahych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne wydatki, na które nie każdego stać. Całe szczęście na terenie naszego kraju, głównie w dużych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w od ręki są w stanie przeprowadzić naprawę telefonów tej marki nowszej i starszej generacji, zakupionych na przestrzeni ostatnich 10 lat, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS MAX i XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu iPhone’a zatem nie możesz dostarczyć go do punktu osobiście, znajdź ekspertów, którzy przyjmują zamówienia serwisu urządzeń Apple przesłanych kurierem. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555