okna serwis Warszawa, serwis okien PCV

Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu zniszczenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może również przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]