Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Lokal na urodziny Kraków - tutaj dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Zazwyczaj w przypadku urodzin, różnych rocznic czy imienin nie planujemy żadnych imprez ze znajomymi i rodziną, uważając, iż nie jest to konieczne. Ale zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których huczne celebrowanie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest zdecydowanie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy urządzać imprezę w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem pełnoletności następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach powszechnych, pić i kupować napoje alkoholowe, może pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych czy zaczyna płacić podatki. Jednakże zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Da się znów zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Często kilku przyjaciół postanawia wyprawić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, lecz równocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych kosztów. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących pojemną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smakowite menu imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie w plenerze? Znajdź lokal na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i urządzić zabawę z grillem.

O czym jeszcze musisz pamiętać organizując 18 urodziny?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od alkoholu. Zalecamy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a takich może nie brakować wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwy wystrój sali również jest bardzo ważny, żeby zaproszeni całkiem oddali się atmosferze zabawy. Trzeba zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian według wytycznych solenizanta, a także dobrze rozstawi stoliki z napojami oraz posiłkami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do potrzeb oraz finansów klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]