Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Poznaj dalsze szczegóły o usługach cateringowych w Krakowie.

Gdy aranżujesz ważny event firmowy lub prywatny, na który chcesz zaprosić ogromną ilość gości, zapewne nie będziesz mógł w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i popularne przekąski w supermarkecie – duże wydarzenia w większości wypadków wymagają właściwej oprawy też w kwestii dań. Wszak nie przystoi rozstawić na stolikach osób zaproszonych samych herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na rady

Profesjonalne firmy doświadczone w dostarczaniu usług cateringu zwykle oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, komunii albo chrztów, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań wigilijnych. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego często różnią się m.in ceną i katalogiem dań proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie przedstawić własne oczekiwania, ale jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera obsługa wydarzeń przeróżnego rodzaju to jego praca, a doświadczenie uzyskane w tej branży umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które usatysfakcjonują ogół naszych gości.

Usługi cateringowe – dania przygotowane przez zawodowych szefów kuchni

Przyrządzanie posiłków już dla małej grupy gości może być dużym problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację innych kluczowych aspektów eventu. Daje to też możliwość podania zaproszonym rewelacyjnych dań przyrządzanych przez zawodowych kucharzy. Warto jednocześnie podkreślić, że ważną cechą potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale też ich kompozycja na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]