Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Parking Balice Kraków - aktualną ofertę sprawdzisz pod tym adresem

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]