Funkcjonalne i eleganckie designerskie meble marki Noti

Skieruj się tu, aby zamówić designerskie meble Poznań.

Aranżując pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, dążymy do tego, by zagospodarować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie pragniemy, aby pomieszczenia pokazywały naszą osobowość, a to nie zawsze jest możliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli wykonywane masowo przez znanych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele większy niż myślimy. Polska również może się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – solidne i komfortowe

Noti to wytwórca mebli, działający na polskim rynku już od przeszło 15 lat i od powstania jego celem jest, aby projektowane przez niego meble były wygodne, proste, a zarazem szykowne i, co najważniejsze, żeby wyróżniała je solidność. Marka współpracuje z poważanymi projektantami, którzy tworzą swoje wzory z pasją, starając się, by zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Ważną cechą mebli marki Noti jest to, iż rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti wykonywane są odręcznie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o ekologię, między innymi poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – urządzając wnętrze użyj konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące interesującą interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, jak np. sofy z kolekcji Bouli lub siedziska z linii Comfee czy x40. Na stronie Noti dostępny jest konfigurator, w którym można obejrzeć wszelkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i wybrać te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Wyjątkowe meble tego producenta można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Ponadto kolekcje Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Gdańsku, w Bydgoszczy i w Łodzi.

Zdjęcie dzięki uprzejmości noti.pl

Siedziba firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]